Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Екопарк Аміла (Оленяча ферма)

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 5 години

 

Екопарк Аміла (Оленяча ферма) знаходиться в селі Радовичі Турійського району Волинської області. Окрім годування та спостереження за оленями, туристам також доступний цілий ряд екскурсійних послуг захоплюючою природою Турійського регіону. 

 

Окрім утримання тварин і організації турів, Екопарк також пропонує планування і будівництво тваринницьких ферм і вольєрів під ключ. Діяльність парку спрямована на надання повного спектру послуг в області проектування і будівництва вольєрів для збереження тваринного світу або господарств для їх відтворення. Аміла Екопарк тісно співпрацює з провідними світовими експертами в області полювання, оленярства і будівництва об’єктів для збереження і розведення диких тварин.

 

Екскурсії

В парку є можливість розслабитись чи зайнятись спортом. Серед послуг парку:

  • Катання на велосипеді
  • Подорож на джипі
  • Сплав на байдарці
  • Катання на конях
  • Готування смачних страв з м’яса диких тварин.

Замовлення за телефонами +38 (067) 332-54-55, +38 (098) 090-05-82

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!