Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Збаразький замок

Про маршрут

1-й день 

Час відвідування локації: 2 години

 

Збаразький замок було побудовано за часів Речі Посполитої. Він розташований на пагорбах поряд з центральною площею міста, яка не так давно була оточена болотом. Замок відомий завдяки тому, що був резиденцією польської аристократичної сім’ї Вишневецьких і її видатних членів. Перші письмові згадки про місто Збараж датуються 1211 роком. 

 

Збаразькі пани будували первозданну дерев’яну фортецю, за чверть милі від свого особняка, в місті, що нині має назву Старий Збараж. На жаль, незабаром під час татарського нападу фортецю було спалено. Інший замок побудували в тому ж місці з використанням тих же матеріалів. Його кінець був таким самим, як і в попередника: замок підпалили кочівники в 1589 році. Пізніше, на початку 17 століття, було вирішено побудувати кам’яну кладку на новому місці під керівництвом західноєвропейських архітекторів. 

 

З курганів землі виходив стрімкий бастіон висотою до 12 м, для солдатів замку була викладена тераса шириною 23 м. Всередині розкинувся прямокутний двір. За стінами замку були влаштовані аркові камери, де нині зберігаються зразки зброї. Окопи навколо фальшборту були дуже широкими, на деяких ділянках досягали глибини 40 м. У центрі фортеці здаходився палац в архітектурному стилі епохи Відродження з елементами раннього бароко.

 

Екскурсії

Замок працює щоденно і без обідньої перерви. Весною та літом з 9.00 до 20.00, восени та взимку з 9.00 до 18.00 год. Вартість входу та екскурсії: 

  • діти – відвідування 3 грн, екскурсія – 30 грн
  • учні та студенти – відвідування 8 грн, екскурсія – 30 грн
  • дорослі – відвідування 12 грн, екскурсія – 50 грн 
  • група до 10 відвідувачів – екскурсія 20 грн
  • група понад 10 відвідувачів – екскурсія 30 грн

Також на території замку знаходиться магазин сувенірної продукції.

 

Оберіть наступну локацію маршруту Тернопільська область - Пивоварня Микулин


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!