Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Пивоварня Микулин

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

У древньому селищі Микулинці є пивоварня, де варять по-справжньому натуральне пиво.  Ви можете спробувати кожен сорт з асортименту пива, що виготовляється там. Це 22 види живого непастеризованого пива. Також спеціалісти виготовляють безалкогольні напої та перше в Україні односолодове віскі.

 

Броварня пишається якістю свого продукту. Серед факторів, що впливають на якість: джерельна вода, екологічно чиста сировина, високотехнологічне обладнання, професіоналізм працівників. 

 

Це єдина пивоварня в Україні, що дотримується європейських стандартів виробництва та нагороджена дипломом та сертифікатом Європейської Бізнес Асамблеї, м. Оксфорд (Великобританія, 2006 рік). 

 

Броварня виготовляє 22 сорти пива, серед яких ексклюзивна продукція – спеціальні сорти пива “Елітне”, “Вища проба”.  Гордістю є подарунковий варіант “Рідна Україна”, “Медове” та “Тернове поле”. У фірмових пляшках ви можете скуштувати такі сорти пива: “Микулин”, “Троян”, “Тернове поле”, “Медове”, “Лагер”, “Новорічне”, “Українське” – темне, “Микулин 900”, “Radler”,  “Barley Wine” та “Безалкогольне”. Можете спробувати “Blanche” –  пиво з прянощами, “Kaltenberg” за ліцензією принца Люітпольда фон Баєрна і пиво Чеська Коруна за ліцензією чеських пивоварів. Продукцію можна придбати в магазинах роздрібної торгівлі. 

 

Екскурсії 

Якщо ви бажаєте на власні очі побачити процес виготовлення пива, броварня влаштовує екскурсію з дегустацією. Записатись можна за посиланням: https://brovar.org/pro-nas/zapysatys-na-ekskursiyu/ 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Тернопільська область - Плебанівський міст-віадук


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!