Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Гора Ільза

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3-4 години

 

Наступна локація маршруту – Гора Ільза, що розташована в центрі кільця гір, які оточують Славське. Найвища точка – 1066 м. З неї добре видно сусідні гори Тростян (1235 м) на північному заході та Високий Верх (1242,8 м) на південному сході. Далеко на південному заході можна зауважити контури потужного закарпатського полонинського хребта Боржави. У долинах добре видно населені пункти Славське, Тарнавка і Волосянка

Нещодавно на горі Ільза відкрили промаркований лижний маршрут та побудували гірськолижний бугельний витяг.

 

Друга назва гори – Відьмина гора, з якою пов’язані місцеві легенди. За одним з переказів Ільза була відьмою, яка втратила свого коханого. Перетворившись на вовчицю, дівчина подалась шукати коханого в гори. Тепер закохані пари приходять на гору, щоб загадати бажання ніколи не розлучатися.

Оберіть наступну локацію маршруту Львівська область 2 - Село Опорець


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!