Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Водоспад «Кам’янка»

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 4 години

 

Кам’янка – водоспад на однойменній річці, який знаходиться у Сколівському районі Львівської області поблизу села Дубина. Це найвідоміший водоспад на Львівщині, що належить до національного природного парку “Сколівські Бескиди” і є геологічною пам’яткою природи та об’єктом рекреаційного туризму. 

Маршрут починається зі Сколого, проходить через урочище Павлів потік, а далі йде вздовж річки Опір.

Кам’янка утворилася у мальовничому проломі гірського хребта. Вода спадає з масивних кам’яних брил, а знизу на лівому березі річки розміщені величезні вертикальні скелі. Ви обов’язково відчуєте безумовне єднання з природою та повну свободу. 

Безпечно роздивитися красу водоспаду можна зі спеціально облаштованих оглядових майданчиків. Якщо дозволяє погода, то можна скупатися.

Для тих, хто  любить подорожі з підйомами в гори, можна піднятися на верши ну гори Параска. Подорож до Кам’янецького водоспаду неодмінно принесе вам масу задоволення.

 

Дегустації

На шляху до Кам’янки знаходиться джерело з водою, що відома своїми цілющими властивостями – «Нафтуся». Не лякайтеся специфічного лікувального запаху та обов’язково попийте цілющої водички.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!