Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Національний природній парк «Сколівський»

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 6 годин

 

Після насиченого дня в Тустані вирушаємо до національного природного парку “Сколівські Бескиди”. Він був створений у 1999 році з метою збереження, відтворення та раціонального використання природних комплексів краю, що мають природоохоронне, естетичне та рекреаційне значення.

 

Пасмо гір з абсолютними висотами 600-1200 метрів над р.м. розташоване в басейні річок Стрий та Опір. На території парку є невеликий водоспад Гуркало, в якому можна освіжитися спекотним літнім днем. 

 

Протягом маршруту ви потрапите на озеро Журавлине, або, як його ще називають, Мертве. Таку назву водойма отримала через відсутність риб або інших живих організмів. Це пов’язано з великою насиченістю сірководнем. Далі шлях простягається Росохацькими полонинами.

 

Більшість території парку вкривають ліси, тут є 35 видів рослин, що занесені до Червоної книги України. Окремої уваги заслуговує фауна парку. Тут мешкають зубри, які гарно пристосувались до карпатського клімату та дали потомство. З червонокнижних видів трапляються: бурий ведмідь, рись, кіт лісовий, борсук та інші.

 

Територія парку чудово підходить для зеленого туризму та активного відпочинку. Наявні марковані туристичні маршрути, екостежки, обладнані місця для відпочинку, є садиби для розміщення туристів. 

Екскурсії

Екскурсоводи парку познайомлять вас із маршрутом, що пролягає до Старовікових лісів. Він починається недалеко від залізничної станції “Сколе”. Маршрут триває близько двох годин.

Для поціновувачів активного відпочинку є спеціальні кінні маршрути на лісництво в районі спортивної бази “Тисовець”. Там можна піднятися верхи на Росохацькі полонини. Подробиці та вартість екскурсій, в залежності від сезону, потрібно уточнювати за телефоном 044 501 2535.

Оберіть наступну локацію маршруту Львівська область - Водоспад «Кам’янка»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!