Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Карпатський національний природний парк

Про маршрут

2- день

Час відвідування локації: 1 день

 

Наступного дня на вас чекає Карпатський національний природний парк. Це перший і один з найбільших в Україні природних парків, який успадкував свою назву від Карпатської гірської ландшафтної країни. Він був створений ще у 1980 році в географічному центрі Гуцульщини – Чорногорі та Горганах.

 

Край пишається своєю історико-культурною спадщиною, на території парку під охорону держави взято багато пам’яток історії та культури. Особливий дар природи цієї місцевості – це джерела з мінеральною водою з підвищеним вмістом органічних речовин. 

 

У парку створено 48 туристичних маршрутів, діє мережа стаціонарних рекреаційних пунктів, влаштовано екологічні та науково-пізнавальні маршрути, добре розвинена інфраструктура сільського зеленого туризму, діє низка закладів стаціонарної рекреації (санаторії, лікувально-оздоровчі комплекси, оздоровчі табори та ін.).

 

Говерла – всім відома найвища вершина України (2061 м.), що за своєю протяжністю та видами не має аналогів в Карпатах. Маршрут від будинку спортивно-туристичної бази «Заросляк» є найпопулярнішим пішохідним туристичним маршрутом в Україні. Саме ним пройшли сотні тисяч українців та іноземних гостей. Інший маршрут – вздовж так званої «висячої долини» верхів’я річки Прут з мальовничими водоспадами – для витривалих туристів.

 

Марічейка – високогірне озеро льодовикового походження, що знаходиться у масиві Чорногора. Воно лежить на висоті 1510 метрів над рівнем моря та оточене дивовижним ялиновим лісом і заростями гірської сосни. Прозора вода та навколишні гірські краєвиди – все це створить вам незабутні враження.

 

Криве озеро утворилося нещодавно – у 2008 році. Причина – гірський обвал північно-західної частини гори Магурка та падіння каміння, дерев та ґрунту, що перекрило гірський потік Кривець. За короткий час вода заповнила долину потоку Кривець і утворила гірське озеро у формі латинської S. Наповнене чистою і холодною водою, поверхня озера дзеркально відбиває мальовничий ліс навколо нього.

 

Екскурсії

Пропонуємо з’їздити у хату-музей кінофільму «Тіні забутих предків», що розташована в присілку Глифа Верховинського району. Там можна переглянути кінострічку та ознайомитися з історією фільмування. В музеї діють експозиції: з життя та творчості видатних людей, з побуту та етнографії, з історико-архітектурної спадщини. Подробиці уточнюйте за телефоном: (03432) 2-25-57.

Оберіть наступну локацію маршруту Івано-Франківська область - Озеро «Несамовите»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!