Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Віслюча ферма “Osloff”

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

“Osloff” – віслюча ферма у селі Великі Дмитровичі, що на Київщині, за 20 кілометрів від столиці. Це – єдина в Україні віслюча ферма. 

Заснував ферму – Володимир Васильєв за ініціативою дружини Світлани, яка дізналася про користь віслючого молока, що підходять людям набагато краще, аніж коров’яче. Воно містить меньше алергенів, тому підходить для вживання навіть немовлятам, а ще добре впливає на стан шкіри, тому активно використовується у косметиці

На фермі наразі живе тридцять ослиць та один віслюк. Це приблизно 10 літрів молока на день, яке господарі пропонують відвідувачам та з якого роблять надзвичайно корисний віслючий сир.

 

Що робити?

Перш за все, насолоджуватися спілкуванням із віслючками. Під час екскурсії господарі покатають на них малечу, а дорослим доступні послуги професійного фотографа для незабутніх знімків у природних фотозонах: біля озера, серед вікових дерев, у кареті та на лугу.

 

Усім охочим господарі також пропонують дегустацію віслючого молока та домашнього сиру. 

 

Після дегустації на території ферми можна зіграти у більярд або відпочити у лазні на дровах на березі озера. У лазні можна замовити процедуру із льодом з віслючого молока – власники впевнені, що це омолоджує шкіру.

 

На території ферми можна й порибалити. У озері поблизу багато риби: короп, щука, карась, сом та товстолоб. 

Наймолодші відвідувачі можуть побавитися на дитячому майданчику: там є басейн та настільні ігри. Дорослі ж у цей час можуть приготувати обід: на мангалі або у тандирі. 

 

Режим роботи

Ферма працює з вівторка по неділю, з 10:00 по 19:30. 

Усі деталі щодо екскурсій та замовлення додаткових послуг можна уточнити за телефоном 097 625 3758.

 

Як доїхати?

Віслюча ферма “Osloff” знаходиться у Великий Дмитровичах, на вулиці Лесі Українки 14а. Дістатися туди можна з Києва як вдасним авто, так і маршрутним таксі або автобусом.

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!