Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Равликова ферма “Nature Snail”

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

Nature Snail – еко-ферма у селі Нещерів Київської області, що спеціалізується на розведенні, вирощуванні та приготуванні равликів та інших продуктів. Це не лише місце, де можна спробувати равликів у стравах ресторанного рівня та дізнатися про них більше, а й повноцінний навчальний заклад, де готують майбутніх працівників равликових ферм по усій Україні.

Перш за все фермери з Nature Snail знаються на вирощуванні середземноморських равликів helix aspersa. Охочим спробувати делікатеси з них на фермі буде де розгулятися: у меню ферми равлики із сиром дорблю, равлики по-бургундськи, равлики з білими грибами, ікра равлика та філе. Охочі можуть навіть придбати живих равликів, аби приготувати їх за власним рецептом самостійно.

Також на фермі вирощують, готують та продають інші еко-продукти:

  • качку мулард;
  • курку;
  • індиків;
  • домашні яйця;
  • форель.

 

Екскурсії та дегустації

Екскурсії на ферму Nature Snail складаються із інформаційної частини з прогулянкою територією, равликових перегонів, що особливо цікаві дітям, та дегустації з вином. Для замовлення екскурсії потрібно звернутися за телефоном  +380 (67) 406 03 43.

Вартість екскурсії з дегустацією для дорослого складе 300 грн, для дитини – 100 грн. 

 

Як доїхати?

Равликова ферма Nature Snail знаходиться у селі Нещерів Київської області. Доїхати туди можна як рейсовими автобусами з Києва або Обухова, так і власним авто.

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 10 - Віслюча ферма “Osloff”


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!