Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Літературно-меморіальний музей Нечуя-Левицького

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години 

 

Літературно-меморіальний музей І. С. Нечуя-Левицького, що знаходиться у селищі Стеблів Черкаської області, присвячений життю і творчості класика української літератури. Цей музей є відновленою історичною пам’яткою, адже саме в цьому будинку колись мешкала сім’я письменника. 

Експозиція  музею розповідає про життєвий шлях та письменницьку діяльність Нечуя-Левицького. Тут відтворено меморіальну кімнату та робочий кабінет Івана Семеновича. Фонд музею налічує 5 кімнат і близько 3 тис. одиниць збереження:

 

  • І зал — побут, родинний уклад сім’ї Левицьких, речі побутового вжитку: настінний годинник, фотографії, картини, книги, сімейний альбом.
  • ІІ, ІІІ зали висвітлюють дитячі та юнацькі роки, початок педагогічної діяльності письменника.
  • ІV зал — відтворено робочий кабінет київської квартири І. С. Нечуя-Левицького.
  • V зал (меморіальний) присвячений вшануванню пам’яті Івана Семеновича Нечуя-Левицького.

У 4-й залі міститься цікавий експонат — кабінетний рояль фірми «Беккер», подарунок жінці, якій симпатизував Іван Левицький. Та їм не судилося бути разом. Надія Іванівна Сольська так і не стала Левицькою. 

Вхід до музею вільний, екскурсійне обслуговування – платне  (для дорослих – 100 грн, для дітей – 50 грн).

Оберіть наступну локацію маршруту Черкаська область - Село Моринці


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!