Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Старобільск

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Старобільск – містечко на Луганщині та центр Старобільського району на березі річки Айдар. 

Історія міста розпочинається у 1686-му році. Тоді Старобільськ був слободою під назвою Більська, заснованою козаками одного з полків Полтавщини.  Слобода виросла у повітове місто Старобільське, а у 1938 році населений пункт отримав статус міста. Кажуть, саме у Старобільску на початку ХХ сторіччя Нестор Махно колись заховав своє золото.

 

Старобільск, незважачи на невеличкі розміри, відігравав у історії України значну роль. У часи УНР саме це місто стало центром боїв між Директорією та Донськими козаками отамана Краснова, а згодом – серцем повстанчого руху на Луганщині, що боровся проти більшовиків. У роки Другої світової війни поблизу Старобільська був розташований табір військовополонених з Польщі, тому це місце досі є важливим місцем паломництва поляків. Окрім цього, кілька днів під час Другої світової Старобільск навіть був столицею України!

 

Але й сьогодні Старобільськ – місто, де є на що подивитися. До послуг туристів неймовірні краєвиди, незвичайні заклади та релігійні пам’ятки.

Оберіть наступну локацію маршруту Луганська область 1 - Екобаза "Лимон-банан"


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!