Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Екобаза "Лимон-банан"

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2,5 години

 

“Лимон-банан” – екобаза на Луганщині, що складається з ферми та зони відпочинку для туристів. За словами засновників, “Лимон-банан” – це місце із найкращими умовами для співіснування людини та природи.

 

“Лимон-банан” – місце для відпочинку та оздоровлення. Власники пропонують туристам такі послуги:

  • фотосесії будь-якого виду, проведення урочистих церемоній та заходів на свіжому повітрі;
  • банно-оздоровчі процедури. “Лимон-банан” пропонує весь спектр сучасних та традиційних методів оздоровлення: від загартовування холодною водою до пілінгів, скрабів та SPA, відвідування басейнів тощо;
  • екскурсія теплицями та зимовим садом. На території вирощують фрукти та екзотичні дерева: лимони, банани, полуницю, елітні сорти винограду тощо. Усі продукти є повністю екологічними та доступні для дегустації;
  • еко-кухня на будь-який смак: від стейків до веган-меню.

 

На території екобази можливе проживання у номерах з усіма зручностями, включеним сніданком, паркінгом та кондиціонером. 

 

Вартість

Проживання у двомісному номері коштуватиме від 1100 грн до 1600 грн за ніч залежно від номеру та дня тижня. Додаткове спальне місце у номері коштуватиме ще 500 грн. 

 

Вартість харчування залежатиме від кількості обраних страв, у середньому обід обійдеться у 200 грн. 

 

Банні послуги можна замовити у ціновому діапазоні від 45 до 1000 грн.

 

Для уточнення вартості екскурсій та будь-яких організаційних питань звертатися варто за телефоном (050)9465064 або за адресою електронної пошти:  ekolimonbanan@gmail.com.

 

Як доїхати

Екобаза розташована на території села Пурдівка, куди найкраще їхати з Сєвєродонецька. Для цього рухайтеся Центральним проспектом, перетніть річку Єрик та рухайтеся вулицею Садовою до повороту на вулицю Молодіжну. Далі рухайтеся вперед – екобаза буде ліворуч.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!