Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Страусина ферма, село Верхня Сироватка

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації:  4 години

 

Завершальною локацією маршруту є страусина ферма у селі Верхня Сироватка Сумської області. 

Страусина ферма «Страус» заснована у 2009 році. Це сімейне сільгосппідприємство, яке спеціалізується на вирощуванні африканських і австралійських страусів та іншої екзотичної птиці.

У будь-який день тут можна купити яйця страусів і звичайні курячі, м’ясо диких качок, нутрій, курей-бройлерів, молоко та іншу агропродукцію.

 

Один із напрямків роботи ферми – це контактний зоопарк просто неба. Крім екзотичних страусів, яких можна погодувати (і навіть на них покататися), на фермі живуть фазани, гуси, індики, цесарки, голуби найрізноманітніших порід. Також тут можна побачити овець, лисиць, ягнят, оленів та інших тварин.

 

Після екскурсії, господарі пропонують всім охочим порибалити в місцевих водоймах або просто відпочити на природі. Можна замовити їжу на фермі або самостійно приготувати на мангалі. Одним з делікатесів, що пропонують скуштувати на фермі, є яєчня зі страусиного яйця, якого вистачає на 6 порцій.

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!