Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Равликова ферма, село Лебедин

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

Перший день подорожі розпочинається із равликової ферми, що розташована у селі Лебедин Сумської області. Фермерське господарство «Ферма Еко» спеціалізується на вирощуванні породи равликів Helix Aspersa Muller. Ферма є одним із найбільших господарств y своєму регіоні, яке здійснює продаж готових до вживання равликів або продаж равликів для подальшого оброблення. 

 

Равлики Müller мають високу поживну цінність. У їхньому м’ясі міститься багато білків, магнію, кальцію, міді, цинку і йоду. Страви з них гарно смакують. Вони не потребують попередньої обробки, адже їх можна готувати у мушлі та споживати повністю. Тварини також виробляють велику кількість слизу, до складу якого входять гліколева кислота, колаген, вітаміни, натуральні антибіотики, еластин та алантоїн. Наразі власники ферми у пошуках партнерів для виробництва косметологічної продукції на основі муцину.

 

Ферма розташована на площі 40000 кв.м, містить приміщення маточника та інкубатор з необхідним обладнанням та інвентарем. Це чудова локація для подорожі всією родиною, де можливо дізнатися цікаву інформацію про новий делікатес українського виробництва.

Екскурсії

У фермерському господарстві є можливість замовити екскурсію по території ферми. Після чого вам запропонують дегустацію равликів. Вартість з однієї людини – 150 грн. 

Оберіть наступну локацію маршруту Сумська область - Маєток «Круглий двір»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!