Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Село Мигія

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 5 годин

 

Село Мигія розташоване у Миколаївській області поряд з Первомайськом. На його території у 18 ст. розміщувалась Буго-Гардівська паланка – адміністративно-територіальна одиниця Запорізької Січі. А ще є згадки, що звідси родом легендарний козак Мамай. На Південному Бузі та його притоках у 19 та на початку 20 століття було зведено дуже багато водяних млинів. У 1889 році їх налічувалося 346. А ще у Мигії є старовинна олійниця – мурована з нетесаного каменю споруда. 

 

У Мигії проходять літні тренування з водного туризму та веслувального слалому. В селі знаходиться каньйон Південного Бугу з 12 порогами і виходами з гранітних скель. Серед них – Хай Рок, скеля «Турецький стіл» і пороги, звані Червоними воротами, Великий Мигійський і Малий Мигійський. 

 

Мигія – місце унікальне в усіх відношеннях. Тут ви знайдете і зелену природу, і благородних скакунів, і скелі, і озера, і швидкі річки, і пороги, і урбаністично стильний пейзаж зі старим водяним млина.

 

Інфраструктура в Мигії досить розвинена: є все необхідне для проживання, харчування, водного спорту, а саме рафтингу, водного слалому на каяках, катанню на байдарках і катамаранах. Також у Мигії є радоновое озеро з бірюзовою водою, де дуже комфортно купатися і стрибати зі скель. Глибина озера сягає до 42 метри. Дивовижне місце. Приїхавши сюди на тиждень, ви зможете наповнитися враженнями на рік.

 

Кемпінг «Зелена Черепаха»

Команда займається організацією рафтингу на Мигійських порогах. Рафтинг тут підходить для людей з будь-яким рівнем підготовки. Для досвідчених водних туристів є також варіанти цікавих маршрутів, а також прокат байдарок та каяків.

 

З цінами можна ознайомитись за посиланням https://migeya-rafting.camp/uk/#prices  

 

Що подивитись

Поруч із селом Мигія знаходиться Радонове озеро, а саме штучка водойма, що утворилася на місці видобутку граніту у кар’єрі. Вода у озері цілюща завдяки безбарвному інертному газу. Тож можна поплавати та позасмагати. А ще розташуватися поруч озера з наметами.

 

Оберіть наступну локацію маршруту Миколаївська область 2 - Гранітно-степове Побужжя


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!