Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Гранітно-степове Побужжя

Про маршрут

3-й день

Час відвідування локації: 6 годин

 

Гранітно-степове Побужжя  – це регіональний ландшафтний парк, що знаходиться на північному заході Миколаївській області України. Південний Буг у крутих кам’янистих берегах утворює вузьку каньйоноподібну долину. Величні гранітні скелі місцями сягають 40-50 м заввишки. Русло річки порожнисте з водограями та островами. Це справжній гірський ландшафт серед Українського степу.  У 2008 році це місце увійшло в число семи природних чудес України. Розташування на мапі: https://goo.gl/maps/jkb5FZACo6uRoudo9 

Парк простягається на 70 км від південної частини Первомайська до міста Олександрівка. Площа парку – 6267 га. Створено парк в 1994 році, він розташований на території Первомайського, Арбузинского, Доманівського та Вознесенського районів. 

Гранітно-степове Побужжя є залишками давніх гір, колись що тягнулися на 1000 км з північного заходу на південний схід. Сьогодні залишилися тільки основи цих гір, що  представлені твердим кристалічним типом гірських порід. 

На території ландшафтного парку росте близько 900 видів судинних рослин, 26 з яких занесені в Червону книгу України. Також в парку мешкають близько 9000 видів комах (56 занесені в Червону книгу) і близько 300 видів хребетних тварин (46 – у Червоній книзі).

На території ландшафтного парку виявлено майже 100 археологічних пам’яток, що представляють хронологічний ряд від палеоліту до часів формування слов’янського етносу (середина VI ст). Особливий інтерес для істориків мають залишки різних народів: кіммерійців, трипільців, сарматів, давньослов’янських народів, римлян.

Екскурсії

На екскурсію пропонуємо поїхати Южноукраїнськ. Тут можна взяти повноцінну оглядову екскурсію. Замовити можна за телефонами (093) 5030931, (050) 9533068, (067) 7540572, або на сайті. Вартість екскурсії від 250 до 350 грн/людину (залежить від кількості осіб в групі).


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!