Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Національний природний парк "Бузький Гард"

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 6 годин

 

«Бузький Гард» — це національний природний парк в Україні, що знаходиться на річці Південний Буг, що розташований на території п’яти районів Миколаївської області: Первомайському, Арбузинському, Доманівському, Вознесенському та Братському. Парк виконує такі функції: збереження унікальних природних комплексів та історичних ландшафтів; проведення еколого-освітньої роботи; створення умов для організованого відпочинку; проведення наукових досліджень, розробки наукових рекомендацій. 

 

Природний парк створений 30 квітня 2009 року. Він мають велике природне, геологічне та історичне значення. Південний Буг на території парку врізається в кристалічний масив Українського щита, залишаючи безліч порогів, долина навколо вкрита лісами і лугами.

 

34 представники місцевої флори занесені до Червоної книги України, 6 – до Європейського Червоного списку, 5 – до Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи, 2 – до Бернської конвенції. З представників фауни 45 видів занесені до Червоної книги України; в Європейському Червоному списку – 15 видів, в Червоному списку Міжнародного союзу охорони природи – 9 видів, в Бернської конвенції – 183 види.

 

Екскурсії

На території парку також можна придбати екскурсію. Ціни та умови знаходяться на сайті парку. http://www.buzkiy-gard.org/index.php/informatsiia-turystam/platni-poslugi 

Види послуг Одиниця виміру

(1 доба)

Оплата, грн
1 Короткостроковий відпочинок у спеціально облаштованих місцях (навіси, столи, лавки) За 1 обл. місце 50,00
2 Короткостроковий відпочинок (розбиття намету) За 1 намет 15,00
3     Послуги з розміщення туристів, відпочиваючих на території рекреаційних ділянок: З 1 чол. 15,00
–    діти віком до 14 років; З 1 дит. 7,00
–    легковий автомобіль; З од. транспорту 15,00
–    мікроавтобус; З од. транспорту 30,00
–    автобус. З од. транспорту 40,00
4   Ознайомча екскурсія «Гранітно-степове Побужжя» З 1 чол. 15,00
Вартість екскурсії для групи менше 10 чол   150,00
– діти віком до 14 років З 1 дит. 7,00
5   Ознайомча екскурсія «Актовський каньйон» З 1 чол. 15,00
Вартість екскурсії для групи менше 10 чол   150,00
– діти віком до 14 років З 1 дит.   7,00

 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Миколаївська область 2 - Село Мигія


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!