Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Виноробне господарство князя П.М. Трубецького

Про маршрут

День 2

Час відвідування локації: 1 день

 

Виноробне господарство князя П.М. Трубецького (геолокація) – це єдине автентичне шато України. Більше 120 років тут виробляють якісні українські вина з винограду, вирощеного на власних виноградниках і зібраного руками. Натуральні вина Трубецького – це 4 колекції вин (молодих, витриманих, марочних та преміум), об’єднаних стилістикою та способом виробництва.

 

Перші виноградники одного з найстаріших та іменитих виноробних господарств України були закладені в маєтку «Козацьке» у 1896 році. Відбір земель для насаджень та сортів виноградних лоз для князя Петра Трубецького проводив іменитий винороб князь                   Лев Голіцин. Унікальні кліматичні умови, кут схилу, склад земель, використання прогресивних технологій у виноградарстві та виноробстві дуже швидко дали результат. Уже в 1900 році на всесвітній виставці у Парижі рислінг виноробного господарства був удостоєний Гран-прі, згодом були здобуті багаточисельні премії та відзнаки.

 

З 1949 року легендарні марочні вина «Оксамит України», «Перлина Степу», «Наддніпрянське» вважалися візитною карткою України та постачалися Британському королівському двору. Починаючи з 1964 року марочні вина відзначили 33 золотими та срібними медалями на міжнародних виставках того часу.

 

У період 2003 до 2011 року на підприємстві провели глобальну реконструкцію. Було реалізовано проект виноробні європейського рівня для виробництва сухих вин за класичними французькими технологіями. На історичних землях посадили нові виноградники, загальною площею 200 га. Це виключно виноград міжнародних сортів із найкращих розсадників Італії та Франції: каберне совіньйон, мерло, піно нуар, каберне фран, пті вердо, сіра, мальбек, шардоне, рислінг, аліготе, піно блан.

 

Виноробне господарство князя П.М. Трубецького – це унікальний об’єкт винного туризму в Україні. Збір врожаю приваблює на виноробню Трубецького велику кількість туристів не лише з України, але й Європи. У 2013 році була завершена реконструкція історичної будівлі виноробні 1900 року з вежею та оглядовим майданчиком, в якому обладнано дегустаційні зали, відновлено 8 галерей винних підвалів часів Трубецького, які використовуються для витримки та зберігання вин. На території господарства є готель на 10 номерів та атмосферний банкет-холл в старовинному крилі будівлі.

 

Ескурсії

Виробництво пропонує декілька видів екскурсій:

  1. Екскурсія виноробнею (1-2 дні) – дізнаєтесь, як та з чого виробляють вино.
  2. Екскурсія на збір урожаю (2-3 дні) – за попереднім записом можна навіть взяти участь в зборі врожаю винограду і відчути себе справжнім виноробом.
  3. Історична екскурсія (1-2 дні) – історії про старовинну архітектуру виноробні не залишить нікого байдужим. 
  4. Етно-тур (2 дні) – екскурсія старовинним шведським селом Зміївка. Тут говорять старошведською і готують страви національної кухні. Декілька років тому тут побував сам Король Швеції.
  5. Тур Виноробня+заповідник «Асканія-Нова» (2-3 дні).
  6. Екскурсія на яхті або човні по Дніпру.
  7. Еногастрономічний тур (2 дні).

 

Детальніше дізнатися ціни на екскурсії можна за посиланням: https://vina-trubetskogo.com.ua/vinnyj-turizm/ekskursii/ 

 

Бронювання готелю, дегустацій, екскурсії за телефоном: +38 (050) 878 47 38 Керуючий відділом туризму

 

Оберіть наступну локацію маршруту Херсонська область - Біосферний заповідник «Асканія-Нова»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!