Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Біосферний заповідник «Асканія-Нова»

Про маршрут

День 3

Час відвідування локації: 1 день

 

Біосферний заповідник ім. Ф.Е. Фальц-Фейна  — одне із 7 чудес України, справжня окраса півдня, туристична перлина, аналогів якій не знайдеш у всьому світі. Найстаріший заповідник країни, заснований у 1874 році бароном Фрідріхом Фальц-Фейном, є найбільшою степовою заповідною зоною Європи. У 1984 році ЮНЕСКО внесла його до списку еталонних територій планети.

 

Унікальний природно-аграрний комплекс було створено Фрідріхом Едуардовичем Фальц-Фейном у його приватному маєтку наприкінці ХІХ століття. Нетипова ідея сумістити збереження унікальної природи херсонських степів, створення дендрологічного, зоологічного парків та запуск продуктивного сільськогосподарського виробництва була реалізована з великим завзяттям та любов’ю до Таврійського краю. 

 

У наш час на території заповідника в природному середовищі існування проживають близько 2 тисяч видів тварин, тут ростуть понад 520 видів вищих рослин. Окрім того, колекція зоологічного парку заповідника нараховує близько 4 тисяч тварин 122 видів, а та території дендрологічного парку зібрано 1114 видів та форм деревних, чагарникових рослин й понад 700 трав’янистих. Багато з них занесені до Червоної книги України.

 

Екскурсії

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» пропонує туристам відвідування парків без супроводу екскурсовода у зв’язку з карантинними заходами.

Вартість вхідних квитків: дорослий — 65 грн, дитячий — 45 грн. 

Контактний номер телефону заповідника: (099) 656-23-44.

 

Заповідник працює з 8.00 до 15.00 без перерви на обід. 

Перебування відвідувачів на екскурсійному маршруті зоопарку дозволяється до 16.30. 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!