Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Національний природний парк «Олешківські піски»

Про маршрут

День 1

Час відвідування локації: 1 день 

 

Неповторна по своїй красі природа національного природного парку «Олешківські піски» має краєзнавчі та природні цінності. Це найбільший піщаний масив в Україні і навіть в Європі, на території якого зустрічаються ділянки напівпустелі, степу, лісової і навіть водно-болотної місцевості.

 

НПП «Олешківські піски» (геолокація) складається із двох природоохоронних науково-дослідних відділень – «Раденське» та «Буркути», які характерно відрізняються між собою як ландшафтами, так і флорою та фауною.

 

Екологічні стежки «Олешківською пустелею» та «Дивосвіт Олешківських пісків» знаходяться на території Олешківського району Херсонської області в західній частині Козачелагерської арени на схід від села Раденськ Нижньодніпровських (Олешківських) пісків.

 

Саме ці маршрути за порівняно незначний час розкривають краєзнавчі та природні цінності Національного природного парку «Олешківські піски» та природи Херсонського краю, дозволяють оглянути практично всю красу цієї незвичайної території, відчути магічну силу «пустелі» та отримати задоволення від прогулянки.

 

Фахівці Парку проведуть туристів екологічними стежками «Олешківської пустелі» та «Дивосвіт Олешківських пісків» серед високих барханів, забезпечать відпочинок у березовому гайку серед нескінченного піщаного моря. А цікаві легенди та романтичні історії рідного краю, де природа створила експеримент з поєднання рідкісних ландшафтів, флори та фауни, які належать до різних природних зон, додасть незабутніх вражень до вашої незвичайної подорожі.

 

Дістатися до пустелі можна на власному або громадському транспорті. З Херсону необхідно проїхати близько 35 км на південний схід по трасі Херсон-Джанкой через м. Олешки до офісу ПНДВ «Раденське». Напрямок на с. Раденськ Олешківського району, зупинка «Золотий фазан».

 

Вхід на територію пустелі платний: 

для дорослих коштує 50 грн

для дітей до 14 років — 25 грн

 

Ціни на додаткові послуги:

поставити намет на добу: дорослому — 100 грн, дітям до 14 років — 50 грн

фото- та відеозйомка — 483 грн/год

оренда мангала та дров на 2 год. — 103 грн

послуги трактора Беларус 1025 МТ з причіпом СПТС-6 — 527,06 грн/год

 

Записатися на екскурсію можна за телефоном 066-465-81-44. Більше інформації можна дізнатися за номером (055-42) 4-57-22, на офіційному сайті Національного парку

 

Оберіть наступну локацію маршруту Херсонська область - Виноробне господарство князя П.М. Трубецького


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!