Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Камінне село

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 1,5 години

 

Камінне село — так називають геологічний заказник місцевого значення в Олевському районі на Житомирщині. 

 

Село має таку цікаву назву через камені, що розташувались у лісі неподалік. Камені нагадують сільські будиночки. Геологи припускають, що їм понад мільйон років. У селян інша теорія, адже вірять, що це прояв іншої цивілізації.


Без місцевого гіда селище знайти самостійно дуже складно, практично нереально. До того ж, легко заблудитися. Залишаємо контакти місцевого екскурсовода: https://cutt.ly/rkNvLHu, який проведе вас на локацію та цікаво розповість про місцевість.

 

У лісі на вході можна знайти карту камінного села, де позначені найцікавіші камені. Наприклад, камінь “Розбита хлібина”, “Божий камінь”, “Камінь-піраміда”, “Камінь-компас”… Що цікаво, Камінь-компас розколовся так, що його частини точно вказують на сторони світу. 

 

Від Житомиру дорога займає близько 3-х годин. За Олевськом асфальтове покриття закінчується, останні 30 км – лише гравійка, піщанка та деколи бруківка. Автомобілістам рекомендуємо їхати по маршруту, що пропонує навігатор, він веде по довгому шляху. Є інша дорога – через ліс, вона коротше, проте гірша.  

 

Екскурсії

Можна продовжити прогулянки тихим кам’яним лісом, або відвідати Дідове озеро. Від Камінного їхати до нього близько півтори години. 

 

Дорогою до Києва відвідайте Коростишів каньйон. Тут неймовірні краєвиди. Влітку можна поплавати, а ще залишитись на ночівлю, якщо візьмете з собою намет. Починаючи з червня на вихідних – це досить людне місце. Тому краще приїжджати з наметом в п’ятницю ввечері, щоб зайняти зручне місце.

Оберіть наступну локацію маршруту Житомирська область 1 - Майдан-Копищенський, річка Уборть


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!