Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Лавандова гора

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 4 години

Фермерське господарство “Лавандова гора” (геолокація) займає два гектари території та знаходиться поблизу міста Перечин. Господарство займається вирощуванням пряних, ароматичних і лікарських культур, а також переробленням їх в готову продукцію (ефірну олію, чай, сироп, конфітюр, саше та інше). Тут ви можете не лише насолодитись неймовірною красою краєвиду, а й скуштувати скуштували лавандовий сир чи сироп з лаванди.

 

Вирощуванням квітів займається родина з Закарпаття. На висаджування лаванди їх надихнула поїздка до Венеції, а точніше – аромат парфумів з цієї рослини, який надовго залишився у пам’яті. Спочатку був страх, що лаванда може не прижитися через місцевий клімат. Проте, задум вдався  і “Лавандова гора” стала справжньою туристичною перлиною.

 

Лавандове поле – чудове місце для фотосесій. Ви безкоштовно можете фотографуватись на власний телефон, або замовити тут професійну зйомку. На локацію краще приїжджати в період цвітіння троянди та лаванди, він починається з другої половини червня.

 

Дегустація

Приємний бонус від ферми – дегустація різноманітної продукції з лаванди вже включена у вартість вхідного квитка. Тому вам не доведеться платити додатково, щоб спробувати щось незвичне. У дегустаційний набір входить: сир з лавандою, конфітюр з лаванди та троянди, ефірна олія, тонік лаванди та лавандовий сироп.

За бажанням, ви можете придбати органічну продукцію, що виробляють у фермерському господарстві. Тут є ефірні олії, мило, саше з лавандою, подарункові набори та багато іншого.

 

Графік роботи: пн-сб, 09:00 – 18:00

Вартість: відвідування “Лавандової гори” можливе лише за попереднім бронюванням (050 996 17 30). Квиток коштує 100 гривень з людини за годину перебування для груп від 5 осіб (якщо група менше ніж 5 людей – вартість 500 гривень), за умови фотографування лише власними телефонами. Професійні фотосесії для груп до 5 осіб коштують 950 гривень за годину. 

 

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!