Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Черепашинецький кар'єр

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 1 день

 

У Калинівському районі знаходиться унікальний Черепашинецький кар’єр (геолокація). Місце відоме своєю кришталево чистою водою бірюзового кольору. Кар’єр часто порівнюють  з пейзажами Майорки та навіть називають українськими Мальдівами.

 

Раніше на цьому місці була болотиста місцевість, де водилося безліч черепах. Згодом кар’єр затопило водою. Ще з кінця 90-х місце приваблює туристів з усієї країни та з кожним роком стає популярнішим. 

 

Глибина кар’єру досягає 90-100 метрів. Будьте обережні під час стрибків у воду, адже дно водойми кам’яне. Для зручності є кілька окремих заходів у воду та дитячий пляж.

 

Біля берегів вода змішана з глиною і холодніша, а трохи далі – дуже тепла насичено бірюзового кольору. Хвиль тут немає, але є відчуття, що щільність води вища, ніж в інших прісних джерелах. 

 

Черепашинецький кар’єр оточений сосново-дубовим лісом, а навколишня місцевість дивує своєю красою. 

 

Щодо інфраструктури, сюди варто брати все з собою. На території кар’єру є один невеликий магазин, де можна перекусити. Облаштовані туалети. 

 

Сюди варто приїздити на кілька днів, щоб насолодитися надприродним кольором води, відпочити біля лісу та побачити яскраві зорі, нічне небо тут неймовірне.

 

Розваги

 

Біля єдиного кафе облаштований безкоштовний дитячий басейн. На тому ж березі можна орендувати катамаран, коштуватиме це 100 грн за годину. 

 

На території кар’єру є декілька зручних альтанок з мангалами, що ідеально підходять для великих компаній.Оренда альтанки коштує від 200 грн на день, точну вартість потрібно уточнювати на місці. А ще на Черепашинецькому кар’єрі можна замовити кальян, ціни стартують від 180 грн.

 

Переночувати: Білий камінь (геолокація), Вагнес (геолокація), Страйк (геолокація)

Пообідати: Водограй (геолокація), Grill Yard (геолокація), Гостевія (геолокація).

 

Оберіть наступну локацію маршруту Вінницька область 1 - Село Печера


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!