Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Алея художників

Про локацію

У парку «Володимирська гірка» увагу відвідувачів привертає найдовша галерея під відкритим небом – Алея художників. На ній постійно працюють виставки-ярмарки, недільні аукціони, тематичні виставки та всеукраїнські вернісажі у дні національних свят.
На виставках-ярмарках усі охочі можуть придбати картини, товари народних промислів та сувенірну продукцію. Як відомо, на Андріївському узвозі художники віддавна демонстрували та продавали свої картини. Останнім часом твори образотворчого мистецтва зосереджувалися на доріжці позаду Андріївської церкви і доходили майже під фунікулер. Саме завдяки цій Алеї Андріївський узвіз має назву «київський Монмартр».


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!