Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Садиба зеленого туризму «Country House»

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: цілий день

 

На території Country House (геолокація) розташований сільський будинок з сучасним ландшафтом, домашнім садом та городом, штучний струмок, невелике озеро, альтанки та дитячі локації.

Садиба розміщена між Кременчуком та ландшафтним заказником загальнодержавного значення «Білецьківські плавні», який є частиною ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні». Це дає змогу відпочивальникам поєднувати тихий сільський відпочинок на природі з принадами розважальних закладів сучасного міста.

Власники Country House організовують тематичні програми для дорослих та дітей. Ночівля та проживання у садибі не передбачена.

 

Екскурсії

Біля садиби розташувався Живий музей Вергунів, де можна дізнатися історію кондитерських виробів та самому спробувати приготувати вергуни..

Музей популяризує гастрономічний бренд – Кременчуцькі вергуни.

 

Дегустація

Власники зустрічають туристів за слов’янським звичаєм — з хлібом-сіллю біля входу на територію садиби. Пропонують еко-страви з печі та відкритого вогню – справжній сільський борщ за рецептом господині, пампушки, вареники, печеню, сало, узвар, пироги, та багато інших страв — все з місцевих продуктів. Фірмові страви: копченості з власної вензарні на дровах, здавлена пшоняна каша, зварена на відкритому вогні, домашній хліб та солодкі і солоні вергуни. Страви подають в макітрах, глечиках, кухлях, глиняних тарілках.

 

Майстер класи

На території Country House проводяться семінари-практикуми з ландшафтного дизайну та флористики, еко-заняття для дітей та дорослих.

Також, в рамках проєкту “Куховарня просто неба”, навчають готувати еко-страви у справжній селянській печі та випікати запашний хліб за старими слов’янськими рецептами.

Дізнатися подробиці та замовити екскурсії, тури, майстер-класи ви можете за телефоном: +380 67 771 38 55, 0660030282 , ‎вайбер 067 771 38 55.

Попереднє замовлення та повідомлення про візит обов’язкове.

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!