Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Ландшафтний заказник «Гора Пивиха»

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: цілий день (в літній період); 2 години (в холодний період)

 

“Гора Пивиха” розташована на березі Кременчуцького водосховища між селищем Градизьк і селом Максимівка. Це популярне місце відпочинку, адже захопливі пейзажі Пивихи часто порівнюють з кримськими.

Звертаємо увагу, що у 2020 році був встановлений шлагбаум для обмеження руху автівок на територію Пивихи. Наразі, автівку можна залишити біля табору “Чайка” на паркувальному майданчику. Для місцевих користування парковкою – безкоштовне.

Якщо ви бажаєте зупинитися на горі Пивиха, то вам знадобиться намет, адже поблизу готелів немає. Їжу краще взяти їжу з собою або придбати дорогою. Найближче місце для ночівлі знаходиться у селі Власівка.

За 15 хвилин від Пивихи, в смт Градизьку, є міський чистий пляж. Поруч встановлені атракціони та заклади харчування.

Оберіть наступну локацію маршруту Полтавська область 3 - Садиба зеленого туризму «Country House»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!