Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Історико-археологічний заповідник "Ольвія"

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 5 годин

 

Перлиною Північного Причорномор’я вважають античне місто – Ольвія. А саме історико-археологічний заповідник, що почав свою роботу з 1926 року.

На території заповідника можна побачити місто мертвих – Некрополь, тут представлені ритуальні та поховальні споруди. Типовий для древніх міст – майдан Агора, навколо нього знаходяться споруди культурних, навчальних, адміністративних та спортивних тематик. Також, в Ольвії діяв суд, на сьогодні від нього залишились шарові основи. Збереглися фрагменти ольвійського водогону –  кам’яний жолоб та резервуар для води.

На території знаходиться музей, де зберігають фрагменти мурів фортеці, клепи та римські цитаделі.

Крім того, знахідки Ольвії можна побачити також у Національному музеї історії України, Одеському археологічному музеї, Ермітажі (Росія), Британському музеї (Великобританія), Луврі (Франція) тощо.

 

Вартість дорослого квитка: 25 грн., студентський (при наявності посвідчення) – 22 грн., дитячий (діти шкільного віку) – 20 грн.

Вартість квитка з екскурсоводом заповідника: дорослий – 32 грн., студентський (при наявності посвідчення) – 29 грн., дитячий (діти шкільного віку) – 27 грн.

Мінімальна кількість осіб у групі для відвідування з екскурсоводом заповідника – 10.

Тривалість екскурсії – 1 год. 30 хв.

Вартість професійної фото та відеоз’йомки – 70 грн.

Безкоштовний вхід: дітям дошкільного віку, інвалідам дитинства та інвалідам війни і учасникам бойових дій (при наявності посвідчень), працівникам Академії наук України, працівникам Інституту археології, членам спілки художників та спілки письменників України. 

 

Щодо проведення індивідуальних екскурсій звертайтесь в заповідник за телефоном +38(05154)9-24-53, +38(063)591-79-90.

Екскурсії замовляються заздалегідь.  

 

Екскурсії:

До складу заповідника включений острів Березань, що є історичним місцем і навіть дотепер археологи проводять розкопки. Безлюдний острів омиває Чорне море. Тут можна порибалити та заночувати з наметом або самостійно зайнятися дайвінгом. Тут немає дерев, тому знадобиться головний убір та вода.

Дібратися до Березані можна на катері або рибальському баркасі з Очакова або Рибаківки.

На острові проводять екскурсії. Вартість вхідного квитка на відвідування острова Березань – 40 грн. дорослий, 20 грн. дитячий.

Екскурсії також проводять з Одеси.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!