Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Дніпровсько-Бузький лиман

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

Дніпровсько-Бузький лиман розташований між гирлом Дніпра, що сполучає Чорне море та Кінбурнський проток. Лиман відноситься до Херсонської та Миколаївської області, поруч знаходиться порт, під назвою Очаків.

Це тихе місце для тих, хто хоче відпочити від метушні міста. На березі лиману можна розкинути намет або просто половити рибу. Поруч є ліс, можна відчути запах хвої та насолодитися тишею. 

 

Екскурсії

У Херсонській частині лиману, вздовж скель, проводять походи та прогулянки на байдарках. Тури організовують в рамках проекту «Скелька тур». Проект заснований двома хлопцями – Андрієм та Олегом з села Олександрівка, яким була не байдужа туристична галузь цих країв.

«Скелька Тур» пропонує туристам два маршрути. Перший — акваторією Дніпро-Бузького лиману, тривалістю п’ять годин: туристам пропонують пливти на каяках вздовж правого берега лиману. Там вони можуть помилуватися Херсонськими горами й зробити перерву на фото біля античного поселення «Скелька». Передбачена ще одна зупинка – для обіду, до нього входить юшка із причорноморської риби й чаєм із місцевих трав. Під час екскурсії розповідають історії цього краю.

Тур включає в себе:

 • Прогулянку на байдарках вздовж узбережжя Дніпро-Бузького лиману
 • Інструктаж по керуванню байдарками та техніці безпеки
 • Екскурсійний супровід
 • Обід (юшка із свіжої риби за місцевим рецептом)
 • Дегустація Білозерських вин 

 

Вартість  500грн/люд (ціна орієнтовна і може змінитись в залежності від розміру групи і побажань) 

Другий маршрут передбачає дводенний тур по Дніпру. Маршрут прокладений численними протоками та островами, оминаючи населенні місця, щоб подорожуючі могли повністю відчути красу південної природи, насолодитися тишею, спокоєм і романтикою великої ріки.  Організатори видають гостям усе необхідне для каякінгу спорядження: рятівні жилети, гермомішки для речей, а також пристрої для радіозв’язку.

Тур завершується облаштуванням кемпінгу на березі Дніпра. Довжина маршруту* до 25 км. подорож більше підходить для туристів, знайомих із похідним побутом і плаванням на байдарках. 

Подорож доступна навіть взимку, «Скелька Тур» працює круглий рік. 

Дводенний похід з ночівлею включає в себе:

 • Подорож на байдарках в плавнях дельти Дніпра
 •  Інструктаж по керуванню байдарками та техніці безпеки
 • Екскурсійний супровід
 •  Харчування –  обід, вечеря, сніданок, обід;
 •  Ночівлю в наметах на безлюдному острові в глибині дніпровських плавнів
 • Дегустація Білозерських вин

 

Вартість  2000грн/люд (ціна орієнтовна і може змінитись в залежності від розміру групи і побажань) 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Миколаївська область - Історико-археологічний заповідник "Ольвія"


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!