Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Гірськолижний курорт "Водяники"

Про маршрут

Перепочити/заночувати: готельний комплекс “Водяники”

Пообідати: ресторан “Панорама”, ресторан “У Максима”, снек-бар “Біла сова”

 

Гірськолижний комплекс “Водяники” знаходиться у Черкаській області в селищі Водяники. Це спокійний та невеликий курорт, що знаходиться недалеко від столиці, куди можна приїздити на кілька днів та насолодитись катанням на лижах або сноуборді.

 

Загальна довжина траси – 2000 метрів, на постійній основі працює ратрак, траси оснащені світлом. На схилах встановлена чотирьохкрісельна канатна дорога та бугельний підйомник. 

Наявні траси для початківців та для лижників з досвідом. На території комплексу є сноуборд-парк з трьома лініями трамплінів та half-pipe (конструкція, яка використовується в екстремальних видах спорту, по формі нагадує поперечний переріз басейну та напівтрубу). 

 

Також, тут розташований пункт прокату спорядження та квадроциклів. Також доступні послуги професійних інструкторів, ознайомитись з прайсом: http://vodyaniki.com/index/instruktorskaja_sluzhba/0-28. Контактний номер телефону: +380 93 952 42 00

 

На місці можна придбати абонемент на підйомники.

Відпочити після катання пропонуємо у бані або в чані. У Водяниках чан заварюють з травами – м’ятою, звіробоєм, деревієм, оманом, полином, квітковим набором з сокирок, пелюстоками соняшника та троянди. Детальніше про ціни на чани: http://vodyaniki.com/index/tarifi_na_uslugi_bannye_uslugi/0-46 

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!