Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Будинок-музей М. Булгакова

Про локацію

Саме тут, у будинку за № 13, з 1906 по 1913 роки проживав видатний письменник Михайло Булгаков. Зараз у споруді знаходиться музей Майстра, а сама вона отримала другу назву – «Дім Турбіних», оскільки саме тут Булгаков «оселив» героїв роману «Біла гвардія».
У музеї дбайливо збережений інтер’єр початку 20 століття: меблі, книги, в тому числі й на медичну тематику, оскільки перш ніж стати письменником Михайло працював лікарем. Усього музей налічує понад 3 тисячі унікальних експонатів, більшість яких – власність родини Булгакових. Завітайте в гості до Майстра та відчуйте містичність старого Києва.
Також до цього музею можна потрапити безкоштовно з картою гостя Києва Kyiv Pass , що дає можливість без оплати відвідувати туристично привабливі об’єкти столиці України.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!