Підказка користувачу
vodafon findandfolow
«Бабусин дворик»

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

Контактний міні-зоопарк “Бабусин дворик” розташований в селищі Тахтаулове Полтавської області. Тут живуть страуси, лемури, мавпочки кількох видів, лебеді, гусі, кози, вівці. Також в зоопарку живе сумчаста тварина валлабі родом з Австралії. Тварин можна годувати з рук, купивши на території спеціальний корм. 

 

Окрім зоопарку, дітки можуть розважитись на батуті, дитячому майданчику. Для дорослих передбачені лавиці з накриттям. У невеликому ставку спостерігати риб, а в більшому – качок.

 

Вартість квитків: 60 грн дорослий; 40 грн – дитячий, безкоштовно для малечі.

Екскурсії для школярів – 50 грн./люд. (екскурсовод + корм, за попередньою домовленістю).

Час роботи: щоденно з 9.00 до 19.00 год.

Контакти:  +38 (096)8109787

 

Дегустація: 

Поруч з зоопарком знаходиться ресторанно-готельний комплекс “Vivat Провінція”. Окрім готелю та ресторану, тут працює пивоварня. Можна продегустувати живе пиво 4-х видів, наприклад, червоне та медове. Серед унікальних страв у ресторані: оленина та м’ясо страуса. 

 

Екскурсії:

Всередині пивоварні проводять екскурсії. Гості можуть дізнатися докладніше про справжнє живе пиво, його відмінності від пива масового виробництва, технології виробництва та сировину. За бажанням проводиться дегустація. Можливий трансфер за попереднью домовленістю за телефоном: 

+38 (0532) 6-5555-6 або +38 (067) 532-15-50.

 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КУРОРТ:

Відпочити на гірсьлижному курорті можна не тільки на Закарпатті. В 14 кілометрах від Полтави розташувався «Сорочин Яр» – це новий, оснащений сучасною технікою, гірськолижний комплекс, побудований з урахуванням передових європейських технологій і досвіду. 

 

Окрім традиційних схилів для лижників та сноубордистів, тут є тюбінг-парк, схил для любителів санок. Усе обладнання можна орендувати на місці.

 

Сорочин Яр починає працювати, коли на вулиці тримається температура -5 і нижче. Новітнє обладнання дозволяє створити сніговий покрив, навіть якщо ніде поруч снігу ще немає. Слідкуйте за стартом сезону у “Сорочин Яр” на сторінці курорту: https://www.instagram.com/sorochin_yar/ 

 

Ознайомитись з прайсом “Сорочин Яр”: https://sorochin-yar.com.ua/ 

 

Заночувати: “Vivat Провінція”

Перекусити: гриль-зони, піцерія та кафе “Кант”; глінтвейн на місці.  

 

Оберіть наступну локацію маршруту Полтавська область 4 - Екопарк Ковалівка


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!