Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Хуторок «Чудодієво», сон на бджолах

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 1 день

 

Час перепочити на лоні недоторканої природи, тому завітаємо на Хуторок «Чудодієво» (геолокація). Він знаходиться трохи далі від великих поселень і доріг. Хвойний ліс, чисті озера та затишні галявини — це чудова нагода оздоровлення. 

 

«Пчеландія» (геолокація) — унікальне місце, що розміщене на базі хуторку. Тут є пасіка, яка надає можливість поєднати відпочинок та унікальні методи оздоровлення бджолами та продуктами бджільництва. Перебування на пасіці є цілющим само по собі. Повітря насичене корисними фітонцидами, ароматами меду, квітів, пилку, перги та воску – все це позитивно впливає на нервову, травну, серцево-судинну системи, лікує алергічні захворювання та захворювання дихальних шляхів.

 

На вас чекає сон у спеціально обладнаних біовуликах. Бджолина отрута цілюще діє на кровотворну систему: підвищує кількість гемоглобіну, помірно знижує цукор крові, зменшує згортання і в’язкість крові. Також підвищує загальний тонус, працездатність, покращує сон і апетит.

 

Вартість: 850 грн. за двох, на одну особу (яка проживає у номері самостійно) — 690 грн. Контактний номер: (063) 981-94-32, (098) 214-81-91.

 

Екскурсії

На базі хуторцю ви можете відвідати лазню, замовити прогулянку на конях, пограти у теніс або обрати один з активних видів відпочинку. Є можливість спробувати командні спортивні ігри.

 

На базі відпочинку «Чудодієво» є будинки, ресторан, колиба, російська лазня, дитячий майданчик, літній бар та альтанки, рибалка, човни та катамарани.

 

Ціни на усі послуги хуторку «Чудодієво» можна знайти за посиланням

Оберіть наступну локацію маршруту Житомирська область - Палац Уварової


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!