Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Водоспад Шипіт

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Водоспад Шипіт

Карпатський водоспад Шипіт (геолокація) розташований в буково-смерековому лісі біля туристичного центру Пилипець. Карпатський ліс, цілюще повітря і шум води від трьох водоспадних каскадів 14-метрового Шипоту!

 

Навколо водоспаду існує безліч легенд, насамперед романтичних, пов’язаних з історіями кохання. Згідно з найпопулярнішою, дівчина родом з багатої родини полюбила простого сільського хлопця. Закохані приховували свої відносини, тому вирішили таємно зустрічатися біля підніжжя гори Гимба. Одного разу мати дівчини простежила за донькою, розкрила її таємницю і почала сильно сварити. У цей момент почалася гроза, а, як відомо, дощі в горах бувають надзвичайно сильними. Потік води, що пронісся зі скелі, змив закоханих так стрімко, що їх було просто неможливо врятувати. Мати дівчини, яка стала свідком трагедії, почала щовечора приходити до підніжжя гори, де на місці трагедії утворився справжній могутній гірський водоспад. Кожного разу їй чувся шепіт доньки, тому і назва водоспаду – Шипіт.

Прохід до водоспаду платний, але вартість невисока і цілком доступна. Завдяки цьому місцеві прибирають на локації.

Поблизу водоспаду працює двохмістна канатна дорога «Pylypets Sky & Bike Park» (геолокація).

 

Дегустація

Дорогою на водоспад можна зупинитися перекусити у ресторані «Колиба» (геолокація) – кінцева точка села Пилипець. Ресторан панорамний, з вікна відніються гори. Фішка закладу – страви готують з джерельної води, який бере початок на вершині г. Гемба. Заклад робить акцент на приготуванні страв з м’яса, особливо зі свинини. Ще тут пригощають домашньою бринзою. 

Оберіть наступну локацію маршруту Екстремальне Закарпаття - Гора Гемба


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!