Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Гора Гемба

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: самостійний підйом на гору від крісельного підйомника – 2 години

 

Гора Гемба (1 491 м), Полонина Боржава

Полонина Боржава (геолокація) – хребет довжиною до 50 км з зоною букових пралісів до висот 1200 м, а вище – суцільні полонини, вкриті чорничниками. Взагалі вся Боржава має здебільшого плавні лінії, багато широких вершин, але хребет Великий Верх – Стій відрізняється дуже стрімкими схилами і вузьким гребенем. 


Гора Гемба (геолокація) знаходиться біля популярного гірськолижного курорту Пилипець. Піднятися на неї можна настпуними шляхами:
1 варіант: самостійно піднятися пішим ходом на гору Гембу (1491 м)

2 варіант: 2/3 шляху (1100 м) на г. Гембу піднятися підйомником (який працює з 10-ї години ранку), суттєво заощадивши час і фізичні сили на подальшу мандрівку. Решту шляху (бл. 400 м. вгору) подолати пішим ходом. Також можна орендувати квадроцикли чи авто. Підйомник на гору працює увесь рік, щоб піднятися наверх зазвичай потрібно 20 хвилин. До речі, зимою на Гембі діє 6 підйомників, що ведуть до початку трас різної категорії складності.

 

Дегустація

Після підйому рекомендуємо відвідати місцевий заклад Чайовня Сурія (геолокація). Тут готують відмінні напої на основі вина або молока, пропонують традиційні закарпатські страви (банош, грибна юшка, каші з ягодами і т.д), вся кухня виключно вегетаріанська. А ще звідси відкривається чудовий вид на гори, який може стати джерелом візуальної насолоди або/і спричинити вибух лайків у вашому Instagram.

Середній чек: 200 грн 

Де знаходиться: г. Гемба (верхня точка канатно-крісельного підйомника).

 

 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КУРОРТ

Координати: 48.6524463670052, 23.276188268759693

Час відвідування локації: 5-7 днів

Перепочити/заночувати: готель “Грунок”, готель “Горець”, готель “Берлога Пилипець”

Пообідати: ресторан “Магура”, ресторан-бар “Колиба”, ресторан “Магур”

 

Гора Гемба знаходиться неподалік села Пилипець. Щойно випадає сніг, Пилипець перетворюється у гірськолижний курорт із загальною протяжністю трас більш ніж 20 000 м. Тут облаштовані спуски різного рівня складності. І саме тут прокладені найдовші траси в Україні. 

 

Гемба має доволі довгу трасу, її протяжність становить 4000 м, що більше підходить досвідченим спортсменам.

 

У селищі цілий рік працює канатна дорога, також є підйомники, які працюють в зимовий період: 

1. Крісельна канатна дорога довжиною 1650 метрів. Тривалість підйому: 15 хвилин.

Вартість 70-80 грн за підйом.

2. Бугельний підйомник довжиною 1500 метрів «Боржавські полонини». Тривалість підйому: 8 хвилин.

Вартість 50-60 грн за підйом.

3. Бугельний підйомник довжиною 600 метрів. Тривалість підйому: 3,5 хвилини

Вартість 30 грн за підйом.

4. Бугельний підйомник довжиною 400 метрів. Тривалість підйому: 1,5 хвилини

Вартість 30 грн за підйом.

 

 

На території Пилипця пропонують прокат спорядження (від 50 грн). Також, працює майстерня ремонту лиж. А крім класичної лижної школи, на курорті працюють школи сноубордингу та фрірайду (вартість одного заняття з тренером – 1000 грн).

 

Цікавий факт, у Пилипці, в 2012 році вперше в Україні відбулися неофіційні змагання з фрірайду та джибінгу.

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!