Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Озірце

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 2 години

Подорож почнеться з неймовірної за своєю красою локації під назвою Озірце або Дике озеро (геолокація). Це високогірна водойма, яка розташована посеред ялинового лісу у Міжгірському районі Закарпатської області. Друга назва «Дике озеро» пов’язана з віддаленим розташуванням озера та невеликою кількістю відвідувачів. Тут тихо та безлюдно, ідеально, щоб повноцінно насолодитися природою та зробити атмосфені фото на поваленому в озеро дереві.

 

Озірце невелике за розміром, проте досить глибоке, хоча, побачивши його вперше, можна в цьому засумніватися. У водоймі є чимало видів рослин і тварин, типових для болота. Знайти Озірце нескладно, тому що до нього веде маркований туристичний маршрут – один з декількох, прокладених на території Національного природного парку «Синевир». Довкола озера є екологічна стежка, яка дозволяє милуватися водоймою з різних боків та обходити заболочені місця. Також тут ви знайдете оглядовий майданчик, альтанку та лавочки, де можна відпочити.

 

Оберіть наступну локацію маршруту Музейне Закарпаття - Музей лісосплаву


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!