Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Музей лісосплаву

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 4 години

Далі на вас чекає Музей лісосплаву (геолокація) – єдиний в Європі музей, де збережені приладдя лісорубів та борокашів. Він знайомить мандрівників зі знаряддями праці плотогонів та лісорубів 

 

Музей розташований біля села Синевир, на річці Озерянці (Чорна Річка), по якій колись сплавляли ліс, постачаючи його до Угорщини. На локації можна ознайомитись з інформацією про історію життя наших предків, про важку працю бокорашів і нелегку долю їхніх сімей. Є на території музею чимало є експонатів: сокири, знаряддя праці, макет колиби, що були тимчасовим житлом лісорубів. Поруч з Музеєм лісосплаву розташований двоповерховий готель. Набір послуг, які тут можуть запропонувати невеликий, але ціни доступні. Неподалік є колиба, де можна приготувати їжу на відкритому вогні. Від музею починається підйом на природний об’єкт – високогірне озеро під назвою Озірце.

Дегустація

По дорозі на Синевир можна зупинитися біля колиби «Гуцулочка» (геолокація), щоб продегустувати закарпатські страви з мангала, а також спробувати домашні вина та настоянки. 

Фірмові страви закладу: “Форель по-королівськи”, крученики по-Закарпатськи, бограч, банош з білими грибами, білі гриби тушковані на сметані. 

Години роботи: з 08:00 до останнього клієнта

Середній чек на 1 персону: 250 грн

 

Майстер-клас

о дорозі на Синевир можна відвідати «Центр реабілітації бурих ведмедів» (геолокація). Рішення про будівництво реабілітаційного центру виникло не випадково, адже ця територія повністю відповідає ландшафтнім та кліматичним умовам і природному середовищу їх існування. Вольєр бурих ведмедів розташований на 12 га  ділянки лісу.  Для утримання груп та окремих тварин різного віку з різним станом здоров’я було спеціально споруджено 6 кліток та 2 секції. У центрі проводять спеціальні тренінги, щоб прискорити процес реабілітації.

 

Ціна вхідного квитка: дорослий – 30 грн; дитячий – 15 грн.

Оберіть наступну локацію маршруту Музейне Закарпаття - Озеро Синевир


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!