Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Фазанарій «Малі Когутови»

Про маршрут

3 день

Час відвідування маршруту: 2 години

 

Кінцевою зупинкою маршруту стане Фазанарій “Малі Когутови”, що знаходиться в смт Буштино (геолокація). Ферма створена у 2018 році з метою розведення та утримання фазанових та інших птахів. Наразі налічується близько 60 птахів різного виду.

 

Тут ви можете побачити звичайних та екзотичних фазанів різного кольору: від срібного або срібної лофури до лимонного, румунського, золотого. Більшість видів птахів походять з азійських країн: Китай, М’янма, Тайвань, тощо. Деякі перебувають під загрозою вимирання. Крім цього, в господарстві вирощуються пави та чотири породи кур: гігантські «Сіра брама», карликові, мохнаті іспанські та китайська шовкова. 

 

Графік роботи:

Пн-Нд з 11:00 до 17:00 (але бувають виключення, краще заздалегідь домовитися про візит з власником ферми – 068 081 01 94, Михайло).

Вартість квитків: дорослий – 25 грн; дитячий – 10 грн 

 

Екскурсія

На фермі проводять екскурсії під час якої вам розкажуть історію виникнення господарства та їх жителів. Про види фазанів та їх розведення. Додаткова оплата за екскурсію не передбачена. 

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!