Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Тростян

Про маршрут

День 3

Час відвідування локації: 1 день

 

Третій день подорожі обіцяє бути не менш цікавим та захоплюючим, ніж попередні. Ми мандруємо до гори Тростян, яка знаходиться на відстані 2 кілометри на захід від центра Славського та є частиною гірського хребта Звинів Стрийсько-Санської верховини. Її висота  – 1232 метри.

 

Тростян є частиною одного з мальовничих куточків Львівщини – заповідника Сколівські Бескиди. Основну славу ця вершина завоювала, як центр гірськолижного катання, але обмежуватися тільки цим не варто, адже тут достатньо розваг у будь-яку пору року.

 

Найбільше відвідувачів на Тростяні у «високий сезон», коли місцеві траси  придатні для катання. Трас, до слова, тут 4 і названі вони на честь сторін світу – «Східна», «Західна», «Північна» і «Центральна» (південної просто не існує – цей схил не придатний для спуску).

 

Розвинена інфраструктура і давня історія Тростяна, як курорту для лижників, роблять його улюбленим місцем для тих, хто давно стоїть на лижах та любить екстремальне катання. Траси тут з’явилися ще в 30-х роках минулого століття, і довгі роки саме на цій горі тренувалися лижники-професіонали. Зокрема, на Тростяні проходила підготовка спортсменів до Олімпійських ігор.

 

Влітку тут також є чим зайнятися. Ви маєте змогу насолодитися місцевими краєвидами, придбати різноманітні сувеніри біля підніжжя гори та влаштувати гастротур місцевими колибами.

 

Гора Тростян – це ціла система із бугельними та одним крісельним підйомником. Крісельний підйомник «Тростян» підіймає своїх відвідувачів по канатній дорозі на висоту 1235 м над рівнем моря не тільки в період гірськолижного сезону. В теплі пори року він стає оглядовим атракціоном з мальовничими видами. Ви пролетите над вершинами столітніх дерев, побачите  зелень карпатської хвої та чарівний горизонт, по колу якого простягаються прикрашені пишною рослинністю гори.

 

Дегустації

 

Подорож на гору Тростян – це чудова нагода поласувати чорницею. А у численних колибах на схилах Тростяна спробуйте ситний бограч і банош, а також свіжозловлену форель. Наприклад, у закладах «Під хмарами» та «В Оксани».

 

Екскурсії

 

До речі, важлива інформація про форель. Ферми та ресторани, що розташовані в околицях Тростяна, пропонують  самостійно зловити рибу до свого столу. А у ресторані вам її приготують. Коштує це від 200 грн, в залежності від ваги риби. За подробицями телефонуйте до «Форельного двору», контактний номер: 096 429 8454.

 

Перепочити/заночувати: Садиба Під Тростяном, готель ГаВаІ, Карпатський сад.

 

Смачно пообідати: Три порося, У Стефанії, Колиба Забава

 

 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КУРОРТ

Координати: 48.86471476180277, 23.407745361328125

Час відвідування локації: 5-7 днів

Перепочити/заночувати: Котедж Куршевель, готель “Фортеця”, готель “Коло друзів”

Пообідати: кафе “Три порося”, кафе “Максим”, колиба “Забава”

 

Гора Тростян знаходиться поблизу селища Славське, вона підходить для лижників та сноубордистів будь-якого рівня. 

 

Від центру Славського до гори Тростян всього два кілометри, тому дістатися до неї нескладно. До витягів можна доїхати на місцевому спеціальному таксі, яке у середньому коштує 20-50 гривень

 

Висота гірськолижного курорту “Гора Тростян” становить 1232 метрів. Верхня її частина має досить круті і складні схили. За міжнародною класифікацією вони відносяться до середньої складності. Трохи нижче, на висоті 1050 метрів схили вже більш пологі. Їх відносять до починаючого рівня складності. Всього на горі знаходиться 11 трас загальною протяжністю 22 кілометри.

 

Гору обслуговують сім підйомників. На західних схилах працює три бугеля, довжиною 800,1000 і 1050 метрів. На цих схилах катаються новачки, адже траси тут досить рівні і на них немає горбів. Північний схил обслуговує один підйомник бугельного типу. Його довжина 1200 метрів. Тут катаються досвідчені лижники і спортсмени. А центральну частину гори обслуговують один крісельний витяг довжиною 2750 метрів і два бугелі довжиною 1100 і 1150 метрів.

 

Вартість підйомників:

Святковий тариф (25.12-10.01):

– поїздка на крісельному підйомнику в обидва кінці – 210 грн.

– денний абонемент – 530 грн.

 

Стандартний тариф (з 11.01):

– поїздка на крісельному підйомнику в обидва кінці – 210 грн.

– денний абонемент – 450 грн.

– сезонний безліміт – 12000 грн

 

Вартість прокату лиж/сноуборду: 70 грн за 1 день / 60 грн за 1 день

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!