Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Гірськолижний курорт "Плай"

Про маршрут

Перепочити/заночувати: готель “Карпатська Ружа”, готель “Плай”

Пообідати: ресторан європейської кухні “Карпатська Ружа”, ресторан “Мотель Плай”

 

Плай розташований у Сколівському районі Львівської області біля селища Плав’є. На території гірськолижного комплексу розташовані витяги, протяжність найдовшого з яких становить 1200 м, перепад висот сягає 260 м. Саме село розташоване на висоті 600 метрів. 

 

Тут прокладені гірськолижні траси як для досвідчених лижників, так і для початківців. Налічується п’ять спускових трас за складністю: 3 червоні (середнього рівня), 2 сині (легкі) та чорні у верхній частині гори (складні).

 

Всі траси обробляються ратраками, які вирівнюють сніговий покрив. Також тут працюють сніжні пушки, що дозволяє кататися навіть після снігового сезону.

 

На місці можна орендувати гірське спорядження, ознайомитись з прайсом:https://play-karpaty.com/infrastruktura/lyshi/prokat_ta_servis м

 

Також, діє система SKI-PASS, ціни знайдете тут: https://play-karpaty.com/infrastruktura/lyshi/ski_pasy 

 

Філософія курорту “Плай” – задоволення всіх потреб нашої підсвідомості. Тому, крім катання на схилах, можна піти у СПА, розважитись у більярді або боулінгу. Або виділити час на спорт: 

1. Баскетбол;

2. Волейбол;

3. Футбол;

4. Гандбол.

 

Індивідуальні відвідування:

1. Великий теніс;

2. Спортивний біг;

3. Бадмінтон;

4. Фізичні вправи;

5. Аеробіка.

 

Контактний телефон спортивного комплексу: +38(067)-469-38-28

 

Для дітей є ігрова зона, де можна подивитись мультфільм у 5D або потанцювати на дискотеці. 

Вартість  відвідування ігрової зони за посиланням: https://play-karpaty.com/infrastruktura/dytjachi_rosvagy 

 

Відпочити та оздоровитись можна у СПА. У селищі налічується два комплекси:

1. СПА-центр “Карпатська Ружа”

У центрі розташована сінна кімната з запахом карпатських трав.

А також перелік різних саун:

  • Фінська
  • Руська
  • Римська

Басейн 15 метрів та джакузі.

 

2. СПА-центр “Шафран”

СПА має 4 поверхи. На нульовому поверсі розташований банний комплекс з саунами та зонами відпочинку. Серед саун: російська баня, фінська сауна, римська парова сауна, інфрачервона сауна. Також у зоні знаходиться «Душ вражень» та льодова кімната.

 

На першому поверсі знаходиться зона з басейнами: 25-метровий спортивний басейн з двома доріжками, 25-метровий розважальний басейн з гідромасажем, два джакузі та дитячий басейн з гіркою.

 

На другому поверсі розташований фреш-бар з освіжаючими напоями та з легким перекусом. 

 

На третьому поверсі знаходиться СПА-центр з гідрованнами та масажними кімнатами. 

Контактний телефон СПА-центру “Шафран”: +38(067)-469-38-46

 

Екскурсії

Недалеко від Плай знаходиться водоспад Шипіт та Каменка. 

А ще, на території комплексу “Плай” розташований український музей бойківської та лемківської культури, де зібрані унікальні експонати з побутового життя бойків та лемків. Двір музею може бути зачинений, власники спеціально закривають, щоб було зручно доглядати за худобою. Тому, сміливо стукайте на вході. 

Ворота і двері садиби оформлені традиційним в цих краях різьбленням по дереву. У самій хаті – предмети побуту, зразки одягу з характерною вишивкою, керамічний і дерев’яний посуд. Тут є діюча кузня, ткацькі та столярні вироби, сироварня, де готували бринзу, вітряк і водяний млин.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!