Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Сторожинецький дендропарк

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 4 години

 

Переводимо дух і вирушаємо далі за новими враженнями. Наступна локація – Сторожинецький дендропарк (геолокація), що знаходиться в місті Сторожинець Чернівецькій області. Його загальна площа складає 17,5 га. Парковий комплекс складається з чарівної садиби Оренштайна (ім’я засновника) і розкішного парку з унікальними та рідкісними насадженнями, що є зразком садово-паркового мистецтва кінця XIX століття.

 

Цей дендропарк, що був заснований у 1912 р. на місці лісового масиву та вважається одним з найстаріших в Європі. Тут ростуть столітні дуби, ясени та клени, а загалом нараховується більше тисячі видів рослин, серед яких – екзотичні та рідкісні. 

 

Всі насадження мають таблички з докладним описом виду двома мовами – українською та латиною. Паркову композицію прекрасно доповнюють ставки, ботанічний майданчик, штучні ландшафти Карпат та розсадники. Одним з найгарніших місць парку є витончена китайська альтанка, розташована на самому березі ставка.

 

Обов’язково відвідайте липову алею, а також алеї дружби та закоханих. Культовим місцем є Тарасова верба, яка за легендою, була посаджена з гілочки верби, яку Тарас Шевченко взяв із собою у заслання до Казахстану.

 

Екскурсії

 

Побачимо Сторожинецьку ратушу (на перехресті вулиці Грушевського та Хмельницького), що була побудована 1905 року в стилі модерн. Це двоповерхова будівля, на башті якої розташований годинник з чотирма циферблатами. Над ними – оглядовий майданчик, куди ведуть круті сходи.

 

Не оминайте увагою Римо-католицький Костел святої Анни (геолокація). Його називають чи не найоригінальнішою будівлею міста. Костел спроєктовано таким чином, що гостру високу дзвіницю видно з будь-якої точки міста. 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!