Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Соколине око

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 4 години

 

Далі на вас чекає дивовижне природне утворення “Протяте каміння”. Це група скель, утворених з розбитих пластів пісковику, пронизаних різноманітними отворами й ходами всередині. Маршрут до Протятого каміння починається з неймовірних краєвидів перевалу Німчич, й простягається затишним тінистим лісом. До перевалу можна доїхати машиною, а далі – або пішки, або квадроциклами, які можна орендувати на перевалі.

 

Про утворення цього дива природи та про виникнення його назви розповідає легенда. Відповідно до неї у давні часи горяни не мали зручного шляху, щоб спуститися з гір у долину. Пізніше вони знайшли для цього зручний вихід: нагрівали в казанах воду і виливали її на скелі. У такий спосіб у нестійкому пісковику утворилися «протяті», тобто проткнуті проходи, які й дали назву урочищу.

Особливу увагу звертає на себе Соколине Око – найцікавіша зі скельних груп Протятого Каміння. Соколине Око являє собою кам’яну арку, що дійсно нагадує око, розташовану в скелі висотою близько 40 метрів. Верхня плита каменя утворює циганську аркаду, з-під якої на дно каньйону веде крутий схил.

Після цікавої тривалої прогулянки можна завітати до ресторану «Червона рута», де вас порадують колоритним інтер’єром, смачними стравами та українською музикою.

Оберіть наступну локацію маршруту Чернівецька область 1 - Усть-Путила


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!