Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Мигове

Про маршрут

1-день

Час відвідування локації: 1 день

 

У Вижницькому районі Чернівецької області знаходиться невелике село Мигове. Селище розташоване на висоті 500 м над рівнем моря біля підніжжя мальовничих вершин Буковинських Карпат. Саме тут, в серці гір, починаються традиції та історія Буковини та Гуцульщини.

 

Спочатку Мигове було частиною села Луківці, від якого воно відокремилося в 1776 році. Є декілька версій виникнення назви села. Одні кажуть, що назва походить від імені пастуха Мигово, який втік з Візантії і оселився тут. Інші розповідають про схожість до назви місцевої річки — Мигівки.

На території села розташований однойменний гірськолижний курорт. Вигідно відрізняє туристичний комплекс те, що з одного боку він розташований поміж мальовничими горами, а з іншого знаходиться на відстані лише 60 км від Чернівців.

Природні умови тут також сприятливі — сніг випадає рано та у достатніх для катання кількостях. Сезон зазвичай триває з грудня до середини квітня.

Схили: г. Мала Кічера, 2 гірськолижні спуски довжиною 1100 та 1300 м. Перепад висот – 181 м. Відмежована траса для початківців – 100 м. Окрема траса для сноутюбу – 150м.

Для повноцінного гірськолижного відпочинку на ГТК “Мигово” є турнікети з системою SKI PASS, траса для сноутюбу та сектор для початківців обладнані «бебі-ліфтами». Оплата витягів здійснюється за принципом «електронного гаманця». На пластикову картку вноситься довільна сума грошей, яку можна використовувати до кінця сезону.

 

Екскурсії

Неподалік Мигово розташоване урочище Солонець, яке здавна славиться своїми лікувальними і профілактичними мінеральними водами. Крім того, в багатьох готелях вам запропонують цікаві екскурсійні маршрути, наприклад, підкорення гори «Мегура» (автомобільно-пішохідний маршрут, протяжність 5 км, ціна 350 грн), еко-маршрут “Стіжок” (пішохідний маршрут, протяжність 5 км, ціна 150 грн).

Чарівна природа гір, неповторний буковинський колорит, комфортабельні готелі, смачна гуцульська кухня та безліч видів розваг створюють найкращі умови для відпочинку в селі Мигове. Локація підійде як для тих, хто любить активний відпочинок, так і для любителів спокійного сімейного проведення вільного часу.

 

Оберіть наступну локацію маршруту Чернівецька область 1 - Соколине око


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!