Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Музей-садиба художниці Катерини Білокур

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 1,5 години

 

Музей-садиба Катерини Білокур знаходиться у селі Богданівка, що на Київщині. Саме тут вона народилася, жила та малювала.

 

Катерина Білокур – відома українська художниця та майстриня жанру наївного мистецтва. Вона входить до переліку найвідоміших жінок України та стала однією з головних популяризаторок українського народного мистецтва.

 

Стиль Катерини Білокур унікальний у багатьох сенсах: наприклад, малювала вона саморобними пензлями з коров’ячої та котячої шерсті, вишневих гілочок та консервних банок. Через це на малюнках Катерини деякі лінії виходили надзвичайно тонкими, а пензлі часом досягали розміру голок.

 

Унікальна колекція інструментів для малювання, полотен, особистих речей та одягу мисткині зберігається у музеї-садибі. Музей складається з хатини, присадибної ділянки та містить близько 500 експонатів. Кімната художниці збережена у тому ж вигляді, у якому була за її життя, а у садку біля хати стоїть скульптура художниці, яку створив її племінник, Іван Білокур.

 

Екскурсії та графік роботи

Музей працює з вівторка по суботу, з 8:30 до 17:15. Екскурсії проводить директорка музею. Усі деталі можна уточнити за телефоном 0939316893.

 

Як доїхати?Музей знаходиться у селі Богданівка, за адресою вул. Катерини Білокур, 74. Приїхати сюди найзручніше на авто або ж громадським транспортом з Яготина чи Переяслава.

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 9 - Березань


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!