Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Екоферма “Медвино”

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2,5 години

 

Екопарк “Медвино” – сафарі-парк та найбільша оленяча ферма в Україні. Парк розташувався на території 3000 га та складається із зоопарку, дендропарку, сафарі-парку та екоферми з продуктами власного виробництва. Знаходиться на території Чорнобильського радіаційно-біологічного біосферного заповідника. 

У екопарку мешкає понад 500 оленів трьох видів: лань, плямистий та благородний олень. Власники планують збільшити цю цифру вдвічі якомога скоріше – а у найближчому майбутньому зробити з “Медвино” найбільшу у Європі оленячу ферму із 10 000 оленів. До речі, вони – не єдині мешканці парку, тут живуть буйволи, зубри, коні Пржевальського, бізони, верблюди, лами та страуси.

 

Що робити?

Найпопулярніша розвага на території екопарку – сафарі територією. Для цього можна орендувати авто або квадроцикл, або ж пересуватися пішки. Під час сафарі відвідувачі можуть роздивитися тварин, що полюбляють гуляти біля паркану, сфотографувати їх та поспостерігати за їхньою поведінкою. Також у парку можна порибалити у місцевих ставках. 

На території контактного зоопарку усі охочі можуть погратися з оленями, ламами, поні, овечками та іншими тваринками, погодувати тих, хто сподобався найбільше, наданим кормом. 

Також власники пропонують охочим дегустацію сирів з місцевої екоферми.

 

Вартість та замовлення екскурсії

У склад екскурсії входить сафарі-парк, оленяча та козина ферми, сироварня (з дегустацією). Вартість екскурсії на власному авто для дорослого складає 250 грн, а для дитини – 150 грн, дітям до 6 років – безкоштовно. Разом з орендою багі для дорослого сума складатиме 500 грн. Додатково корм для тварин коштуватиме 35 грн.

Замовити екскурсію можна за телефонами: +380666436036 та +380960288811.

 

Як доїхати?

Їхати потрібно від Києва до Горностайнополя. Повертайте одразу після білборду “Медвино”, який буде праворуч, та рухайтеся ґрунтівкою.

 

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!