Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Зоопарк ХІІ Місяців

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

ХІІ Місяців – приватний зоопарк поблизу села Демидів на Київщині, у Вишгородському районі. Свою назву зоопарк отримав через режим роботи – на відміну від більшості зоопарків, що закриваються взимку, працює він щодня протягом року. Зоопарк займає площу 16 гектарів і наразі є домом для близько сотні різноманітних тварин.

Відкрився зоопарк навесні 2015 року. Окрім вольєрів, на території є озеро, басейн та навіть замок у неороманському стилі, який неодноразово став чудовим фоном для романтичних фотосесій та селфі. 

У зоопарку мешкає багато цікавих тварин, зустріти яких у інших подібних закладах Київщини та України не вдасться. Наприклад, трубкозуб, чорний ягуар, зебу, кінкажу та білорукий гібон. Окрім екзотичних тварин, у парку живуть і жирафи, зубри, косулі, тигри, різноманітні види мавп, бізони та милі й дуже фотогенічні альпаки. І це – лише початок списку щасливих мешканців.

Умови утримання у зоопарку європейські та схвалені закордонними експертами, тож тварини почуваються добре. Власник дбайливо ставиться до своїх підопічних – тож кожному відвідувачу радять обов’язково перечитати правила перебування на території, перш ніж приходити до тварин. Наприклад, вхід із повітряними кульками до зоопарку заборонений – якщо вона лусне, тварини можуть злякатися.

 

Що робити?

На території зоопарку можна не лише подивитися на тварин, погодувати їх та зробити з ними кумедні фото, а й зайнятися міні-гольфом чи пострибати на батуті. Для відвідувачів, які зголодніють протягом спілкування з тваринками, на території діє ресторан Ludwig King. А замком – міні-копією норвезького Нойшванштайну із заставки мультфільмів Disney – можна прогулятися, якщо хочеться уявити себе у казці.

 

Вартість квитків та режим роботи

Зоопарк працює щодня з 10 до 20 години. 

Для дітей до трьох років квиток безкоштовний, для дітей 3-6 років коштуватиме 70 грн, а для дітей від семи років та дорослих – 120 грн. 

 

Як дістатися?

З Києва до зоопарку курсує автобус №355 від станції метро Героїв Дніпра, їхати можна і самотужки.

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 6 - Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!