Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство, більш відоме як Резиденція Сухолуччя, розташоване на березі Київського водосховища поблизу села Сухолуччя на Київщині. 

Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство з моменту створення у 1967 році було місцем елітного полювання та відпочинку представників владної верхівки ЦК КПУ. Цьому сприяло як вдале розташування неподалік від столиці, на березі видовищної водойми, так і багата фауна краю. Полювали тут на кіз, косуль, оленів та менших тварин, які практично не боялися підходити до людей.

У 2007 році територію, яка вже майже стала національним парком, вподобав колишній президент України Віктор Янукович. Він перетворив господарство на власну резиденцію для полювання, обніс її ровом та парканом, проклав через ліс асфальт та побудував 816 мисливських вишок. Янукович розмістив на території 30-ти тисяч гектарів вертолітний майданчик, декілька пірсів з яхтами та катерами, вольєри для тварин. Наприклад, у одному вольєрі жили два олені-альбіноси, а у іншому – 28 кабанів. Обслуговували територію близько ста чоловік на гроші з державного бюджету, а охорону забезпечував “Беркут”.

Після Революції гідності та втечі Януковича господарство знову відкрили для відвідувачів.

 

Що робити?

На території Резиденції Сухолуччя можна не лише гуляти та влаштовувати пікніки, а й поплавати на катері (власному або орендованому), подивитися на диких тварин, влаштувати кемпінг або зайнятися спортивною риболовлею.

 

Режим роботи та вартість квитка

Вхід та вихід з парку можливий з 8 по 20 у будні дні та з 8 по 21 у вихідні. Квиток для дорослих та дітей коштує 50 грн, доба кемпінгу зі своїм наметом коштує 200 грн. З усіх питань можна звернутися за телефоном +38 (066) 614-34-59.

 

Як доїхати?

Їхати до Резиденції Сухолуччя краще з Києва. 

Дістатися громадським транспортом можна лише до села Сухолуччя – звідти до місця призначення доведеться помандрувати пішки близько 8 км, або ж вирушити у подорож авто чи велосипедом. 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!