Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Ферма “Чубинський страус”

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

“Чубинський страус” – страусина ферма та контактний зоопарк у селі Чубинське, під Києвом. Ферма займає 18 гектарів посеред соснового лісу за 15 км від Києва. На території живуть не лише найбільші у Європі птахи – страуси, які у висоту досягають трьох метрів, а й інші тварини: єноти, кролики, сарни та павичі.

 

Що робити?

На території “Чубинського страусу” можна:

  • замовити екскурсію фермою, щоб прогулятися, почути цікаві факти про життя страусів та історію ферми;
  • погодувати та погладити птахів;
  • відвідати контактний зоопарк та поспілкуватися із тваринами;
  • взяти уроки верхової їзди;
  • відпочити на ігровому майданчику;
  • скуштувати страви зі страусиних яєць або м’яса у ресторані “Колиба”;

 

Режим роботи та вартість екскурсії

Екскурсія фермою коштує 80 грн для дорослого та 50 грн для дітей від трьох років. Ферма працює з вівторка по неділю, з 9 до 15 години. З’ясувати усі деталі можна за телефонами (097) 094 44 66 та (063) 821 44 66.

Або на сайті: http://strausy.com.ua/ 

 

Як доїхати?

До “Чубинського страуса” їдуть маршрутні таксі №316 та №317 від станцій метро “Лівобережна” та “Харківська”. Їхати потрібно до зупинки “Мала Олександрівка”. Можна їхати і власним транспортом.

 

 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 5 - Бориспільський державний історичний музей


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!