Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Бориспільський державний історичний музей

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 1 година

 

Бориспільський державний історичний музей – відома туристична локація Борисполя та місце зберігання унікальних пам’яток краю.

 

Існує Бориспільський державний історичний музей вже понад 40 років, і за цей час працівники та небайдужі науковці зібрали всередині близько 40 тисяч експонатів. Музей розповідає про побут та культуру мешканців Борисполя та його околиць із дотрипільських часів і до сьогодні. Надбання музею включає етнографічні довідки, зразки з археологічних розкопок, історичні документи тощо. 

 

Особливість музею: виставка, що ілюструє життя Борисполя сьогодні,  “Сучасний Бориспіль”. У ньому розповідається про заклади міста, діяльність органів влади, здобутки та перемоги містян.

 

В музеї діють такі постійні експозиції: 

  • найдавніша історія району;
  • пам’ятки трипільської культури;
  • фрагмент кам’яної баби половців;
  • інтер’єр селянської хати: знаряддя праці, посуд, побутові речі;
  • татарська неволя у межах Борисполя;
  • польське панування у межах Борисполя;
  • експозиції, присвячені історичним подіям ХХ століття;
  • експозиції, присвячені відомим особистостям, пов’язаним із Борисполем: Т. Шевченку, Г. Сковороді, Шолому-Алейхему тощо;
  • інші виставки, присвячені важливим етапом історії міста. 

 

Режим роботи та вартість відвідування

Музей працює з середи по неділю з 10:00 по 18:00. Дорослий квиток для самостійного відвідування коштуватиме 20 грн, а екскурсія – 60 грн. Для дітей відвідування коштуватиме 10 грн, а екскурсія – 20 грн. Деталі можна уточнити за телефоном (04595)67982.

 

Як доїхати?

Музей знаходиться на вулиці Київський шлях, 89. 

Дістатися до Борисполя з Києва можна як власним транспортом, так і автобусом або швидкісним експресом із станції метро “Вокзальна”.

 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 5 - Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!