Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Парк «Острів сакури»

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2,5 години 

 

У 2019 році в селищі міського типу Володарка, що неподалік від міста Біла Церква, відкрили парк «Острів сакури» (геолокація)Його площа складає 1,6 гектара. Ще один гектар поруч відведений під місцевий зоопарк. Весь «Острів сакури» розміщений біля річки Рось.

 

На території парку висаджено близько 3,5 тисяч різноманітних дерев, кущів і квітів. Як ви здогадалися з назви, тут є багато сакур. Це дерево неймовірно красиве в період свого цвітіння, але спіймати момент дуже важко. Сакура цвіте дуже швидко і кожного року в різний час, в залежності від погодних умов.

 

Проте, не поспішайте засмучуватись. В парку крім живих сакур є штучні. Тобто, коли б ви не приїхали, ви завжди зможете побачити розквітлі дерева.

 

Ліворуч від входу є стежка, що веде до різноманітних скульптур та різьблених елементів. Трохи далі знаходиться водоспад та декілька зон відпочинку. 

 

Східною тематикою парк не обмежується. Справжнім здивуванням стане давньогрецька локація Пантікапей. Тут можна сфотографуватися в оточенні величних колон або перепочити. 

 

Роздивились усі пам’ятники та колонади? Тоді йдемо до центрально частини парку «Острів Сакури». Тут на земляному насипі розташована альтанка з пагодою (буддистська чи індуїстська споруда культового призначення), яку видно майже з кожного куточку парку.

 

Далі роздивимось японський сад каменів та корабель «Санта-Марія». Це копія судна, яке було флагманським першої експедиції Христофора Колумба у 1492 році.

 

Вартість входу в парк:

Дорослий квиток: 50 грн.

Дитячий квиток: 25 грн.

 

Екскурсії 

 

Працівники парку проводять екскурсії для всіх охочих. Подробиці та вартість послуги можна дізнатися за номером 097 591 5185.

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 3 - Пархомівка


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!