Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Національний природний парк «Залісся»

Про маршрут

1-день

Час відвідування локації: 4 години

 

Більш як півсторіччя резиденція “Залісся” (геолокація) була закрита для громадськості, а периметр був огороджений парканом з колючим дротом. Офіційно це місце є національним природним парком, але фактично – залишається лісомисливським господарством.

 

Парк розташований на території одразу двох областей – Київської та Чернігівської. У «Заліссі» мешкає багато диких тварин: благородні олені, косулі, лань, лосі, дикі кабани та навіть зубри. Не менш унікальна і флора – близько 1700 га тутешніх лісів виникли понад 100 років тому.

 

Завдяки статусу президентської резиденції, парк може похизуватися облаштованою інфраструктурою, зокрема, ідеально асфальтованими дорогами. Це чудова нагода влаштувати велопрогулянку.

 

Крім того, відвідувачів парку обов’язково зацікавить Музей дикої природи та стайня з породистими скакунами (усі вони – подарунки інших держав). В музеї зберігаються унікальні фотографії парку та його відвідувачів, серед яких такі визначні постаті, як Микита Хрущов, Леонід Брежнєв та Фідель Кастро. 

 

На території парку «Залісся» розташовані музей, центральна садиба, готельний комплекс, стайня, гостьовий будинок. Потрапити сюди можна лише з екскурсією.

 

Екскурсії

З 2014 року Державна організація «Залісся» відкрита для екскурсій. За словами екскурсоводів, всі охочі можуть відпочити на рекреаційних майданчиках, оглянути режимні об’єкти, покататися на конях. Крім того, відвідувачі «Залісся» можуть побачити диких тварин на території заповідника.

 

Для реєстрації замовлення на проведення екскурсії звертайтеся за номером телефону (наявність екскурсовода обов’язкова): 0972703527.

 

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!